5 مارس 2017 ... آن‌طور که مشخص است این آخرین بیانیه او نخواهد بود و آن‌طور که اعلام کرده تازه اول کار است. رئیس‌جمهوری هفته گذشته به طور مشخص به دولت قبل اشاره کرده و گفته بود آن زمان دولت را تضعیف نکنید و حالا هم می‌گویند کاری به گذشته نداشته باشید و اقدامات دولت خود را بگویید. بیانیه احمدی‌نژاد ظاهرا واکنشی است به این ...
18 نوامبر 2017 ... ماکرون و حریری. سعد حریری همانطور که قرار بود امروز (شنبه) وارد کاخ الیزه در پاریس شد و با امانوئل ماکرون دیدار کرد. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت النشره، سعد حریری، نخست وزیر مستعفی لبنان امروز وارد کاخ الیزه ... حریری و خانواده‌اش در یک ضیافت ناهار با امانوئل ماکرون، رئیس‌جمهوری فرانسه و همسرش حضور دارند.
18 نوامبر 2017 ... قرار است آنها در کاخ الیزه دقایقی با یکدیگر گفتگو کنند تا خانواده حریری نیز برای صرف ناهار به آنها بپیوندند. این ضیافت تا ساعت 14 به وقت پاریس (18:30 به وقت تهران) به طول خواهد انجامید. قرار است مکرون و حریری درباره مسائل کنونی لبنان و استعفای وی که چهارم نوامبر اعلام شد، با یکدیگر گفتگو کنند.
30 نوامبر 2017 ... کانال تلگرامی حامی محمود احمدی‌نژاد لحظاتی پیش از نامه احمدی‌نژاد به رهبر انقلاب خبر داده است.
20 نوامبر 2017 ... «آلیسا روبین» و «آن برنارد»، گزارشگران نیویورک‌تایمز، می‌نویسند لارا همسر حریری به همراه یکی از پسرانش به نام حسام وارد کاخ الیزه شدند و مورد استقبال حریری و ماکرون و همسر رئیس‌جمهوری فرانسه قرار گرفتند. حریری و خانواده‌اش در ضیافت ناهار با امانوئل ماکرون، رئیس‌جمهوری فرانسه و همسرش حضور داشتند.
19 جولای 2017 ... دفتر محمود احمدی نژاد، رئیس‌جمهوری سابق ایران به اظهارات غلامحسین محسنی اژه‌ای، سخنگوی قوه قضائیه درباره حمید بقایی، معاون اجرایی سابق آقای احمدی‌نژاد، واکنش تندی نشان داده است. آقای احمدی نژاد در این اطلاعیه 'تمامی اتهامات مطرح شده درباره معاون سابق خود را کذب محض خوانده است.'

برای مشاهده از کامل ترین منبع اینجا کلیک کنید

منبع: رمان

مطالب مرتبط
Joe Doe The Example Company 604-555-1234

joe.doe () example.com