اختلاف دعوای نورگل شیلچای با ارکان در ل

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۳۴:۵۰
اختلاف دعوای نورگل شیلچای با ارکان در ل
10 مارس 2016 ... جدایی بازیگر نقش گوزل از سریال گوزل + عکس بینندگان سریال ترکیه ای گوزل باید منتظر باشند تا در فصل جدید این سریال، با یک گوزل جدید روبرو شوند! ... ارکان پتک کایا در مورد دلیل این جدایی در مصاحبه ای اعلام کرد: خبرهایی که در مورد بحرانی که در صحنه ی بوسه بین من و نورگل منتشر شده است، درست نیست.
نورگل یشیل چاى كه در ایران با سريال 'گزل' شناخته مى شود نقش اصلى فیلم 'جن زيبا' به كارگردانى بایرام فضلى و تهیه كنندگى مهرداد فرید را بازى مى كند. ... از سريال های معروف او می توان به عشق و جزا در کنار مراد ییلدریم ، ماه‌پیکر در کنار برن سات و گوزل در کنار ارکان پتکایا اشاره کرد، او در فیلم شانس دوم در کنار اوزجان دنیز بازی ...
جدیدترین عکس های گوزل نورگل یشیلچای عکس های نورگل یشیلچای بازیگر سریال گوزل جدیدترین عکس گوزل عکس سلفی گوزل عکس های اینستاگرامی گوزل تصاویر گوزل،ایسو،غزل.
2 آوريل 2016 ... مهمترین مساله ای که باعث شد شرکت تولید گوزل و ارکان پتک کایا در مورد جدایی نورگل از سریال گوزل حقایقی را بازگو کنند و این داستان هنوز نیز ادامه دارد، در ادامه چکیده ای از حرف های نورگل که در مصاحبه ای با عایشه آرمان خبرنگار و روز نامه نگار معروف داشته است را برای شما تهیه کرده ایم. در این مصاحبه نورگل یشیل چای ...
ارکان بازیگر و خواننده ترکی است و از سال ۱۹۸۳ فعالیت خود را آغاز کرده است و قریب به ۳۲ سال است که حرفه اش را دنبال می کند . او صاحب یک همسر و دو فرزند به نام های جم و کانو است . ارکان پتک کایا با هنرنمایی در سریال های روزی روزگاری در نقش علی کاپیتان و مجموعه تلویزیونی دیلا خانم با ایفای نقش رضا توانست به شهرت برسد .

خوش آمدید

بستن