رمان

اهار گیپور تاج

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۳۴:۳۴
اهار گیپور تاج
چگونه با نوار گیپور تاج درست کنید یک تاج براق و ظریف برای یک دختر خانم کوچولو خیلی هدیه هیجان انگیزی است تاجی که اندازه و رنگ و طرح آن به دست خ.
سلام. روزتون بخیر. امروز آموزش یک تاج زیبا را داریم که می توانید برای جشن تولدها و مهمانی های کوچک. برای دخترکوچولوها تهیه کنید. لطفا برای آموزش به ادامه مطلب مراجعه فرمایید. لوازم مورد نیاز: چسب پارچه و یا چسب حرارتی. رنگ پارچه. گیپور. الکلیل. مواد آهار پارچه. در صورت دلخواه سنگ و یا مروارید برای تزیین تاج. مراحل کار روی ...
22 مه 2017 ... شادکنک آموزش ساخت تاج گیپور کودک برای جشن تولد یکسالگی پرنسس *** آموزش تصویری ساخت تاج سر تولد تم پرنسس *** شادکنک شریک لحظه های شاد *** www.shadkonak.
اگر میخواهيد ساده ترين روشهای آهار دار كردن پارچه های گوناگون را بدانيد اين مطلب را بخوانيد! پارچه هايی از قبیل (تورووال، رومیزی ، سفره ، سرودست ویقه های.
30 آگوست 2017 ... یک تکه نوار گیپور به اندازه تاجی که می‌خواهید درست کنید٬ با قیچی ببرید. سپس محلول سفت کننده (یا ترکیب نشاسته و چسب چوب) را داخل یک کاسه بریزید و نوار گیپورتان را کاملا درون آن بگردانید. تا همه جای آن خیس شود...
سایت مامی دست سازه پر است از آموزشهای خیاطی آسان برای کودکان تا مادران براحتی و با کمترین دانش خیاطی بتوانند برای کودکانشان لباس و پیراهن بچگانه بدوزند.
وسایل لازم برای ساخت تاج سر : نوار گیپور-چند نگین ظریف در صورت تمایل-قیچی/ سفت کننده الیاف یا ترکیب نشاسته و چسب چوب-کاسه-اکلیل یا رنگ براق-چسب تفنگی /لیوان.

خوش آمدید

بستن