عکس/گریم ترسناک پژمان جمشیدی

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۳۴:۴۸
عکس/گریم ترسناک پژمان جمشیدی
1 آگوست 2014 ... 5. 12. پاسخ. واااااااااااااای خخخخخخخ خیلی بهش میاد. پاسخ ها. رضا. | IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |. ۲۳:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۱. ببخشید !!!!!!!!!شما ؟ ناشناس. IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF. ۰۸:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۱. 3. 17. پاسخ. چقدر سوسولید به خدا این کجاش ترسناکه گریم ترسناک ندیدید. ناشناس. IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF.
13 آگوست 2014 ... این عکسی که چند لحظه پیش پژمان جمشیدی روی اینستاگرامش قرار داده و برای آن نوشته است: سلام به روى ماهتون من با گريم آرسنيك در كنار جناب ناصر ملك مطيعى. يك ن , دانلود سخنرانی رائفی پور.
گریم ترسناک و دیدنی پژمان جمشیدی بازیکن سابق فوتبال ، پژمان جمشیدی، بازیکن سابق فوتبال کشورمان این روزها با حضور در گروه نمایشی آرسنیک و تور کهن.
پژمان جشیدی. گریم ترسناک و دیدنی پژمان جمشیدی بازیکن سابق فوتبال. چهره وحشتناک پژمان جشیدی برای بازی در تئاتر پژمان جشیدی، بازیکن سابق فوتبال کشورمان این روزها با حضور در گروه نمایشی «آرسنیک و تور کهنه» به کارگردانی حسین پارسایی، دومین تجربه تئاتری خود را رقم می‌زند. نمایش «آرسنیک و تور کهنه» از 12 مرداد ...
8 ا کتبر 2017 ... فیلم سینمایی تگزاس در برزیل در حال فیلمبرداری است و سام درخشانی نیز یکی از بازیگران مطرح این فیلم است.
2 آگوست 2014 ... پژمان جمشیدی در دومین تجربه تئاتری خود قرار است در نقش یک قاتل حرفه‌ای با قیافه‌ای ترسناک روی صحنه نمایش برود. ... نمایش حال مخاطب را خوب می‌کند و با وجود طولانی بودن زمان، اما متن دارای شیرینی خاصی است.' پژمان جمشیدی در نقش قاتل حرفه ای عكس قبل از مراسم افتتاح نمايش آرسنيك و توركهنه. منابع: جام جم سیما
1 آگوست 2014 ... نمایش «آرسنیک و تور کهنه» از 12 مرداد ماه در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود. این نمایش روایت زندگی یک فرد جانی فراری است که بعد از اینکه در هر کشوری دست به جنایت می‌زند، دوست و همکار او صورتش را با جراحی پلاستیک تغییر می‌دهد .

خوش آمدید

بستن